ok

Angajăm

Middle PHP Developer

responsabilități principale:

  • Întreținerea și dezvoltarea proiectelor existente
  • Suport pentru clienții existenți și noi (Tehnic)
  • Modificarea, optimizarea codului și implementarea cerințelor suplimentare în soluțiile existente
  • Participarea la dezvoltarea de noi proiecte
  • Determinarea și aplicarea celor mai bune soluții tehnice

cerințe:

  • Cunoștințe și experiență în MySQL, capacitatea de a scrie și optimiza interogările existente
  • Capacitatea de a scrie eficient și de a optimiza codul PHP existent
  • Abilitatea de a lucra atât singur, cât și în echipă
  • Capacitatea de a găsi şi a integra soluții eficiente
  • Disponibilitatea de a învăța noi protocoale sau platforme

Sarcinile principale ale activității sunt programarea și dezvoltarea de soluții pentru clienții noștri, precum și dezvoltarea componentelor CMS.

Solicitantul trebuie să fie o persoană sociabilă, auto-organizată, proactivă, capabilă să atingă obiectivele în timp util.

Ce oferim noi

сerințe față de aplicant:

  • Zi de lucru completă, luni - vineri, de la 9-00 la 18-00
  • Venit garantat
  • Angajare oficială
  • Vacanță plătită
  • Lucru în unul din cele mai performante birouri IT din Chișinău
  • Participare la team building-uri și evenimente corporative
  • Oportunitate pentru dezvoltarea profesională în domeniul IT
  • Echipă tânără, amiabilă, fără birocrație
  • Ceai, cafea, din contul companiei
  • Oferim reduceri pentru vizitarea sălii de fitness

Dacă dorești să devii o parte din echipa noastră și condițiile noastre ți se potrivesc, trimite CV-ul, indicând poziția, la adresa: info@amigo.studio.