Folosim cookie-uri pentru ca să aveți o experiență mai bună pe acest site.

ok

Angajăm

Digital Marketing Specialist / SMM

responsabilități principale:

  • Dezvoltarea, implementarea și monitorizarea strategiei în rețelele sociale și online
  • Identificarea celor mai importanți indicatori de performanță (KPIs) pe social media
  • Menținerea paginilor companiei pe Facebook și Linkedin;
  • Elaborarea unui plan media, lansarea și monitorizarea campaniilor de publicitate online
  • Crearea de conținut text pentru rețelele sociale și newsletter
  • Căutare de autori, pregătire de scrisori și publicații
  • Generarea de idei creative și integrarea lor în comunicarea companiei
  • Cooperare strânsă cu designerul și stabilirea sarcinilor

cerințe:

  • Experiență profesională într-un domeniu similar sau conex pentru cel puțin 1 an
  • Cunoștință de limbă rusă și engleză
  • Competențe de copywriting și abilități de redactare
  • Experiență în rularea paginilor Facebook și crearea de reclame Facebook
  • Înțelegerea specificului promovării în fiecare dintre rețelele sociale
  • Disponibilitatea de a învăța materiale noi într-un timp scurt și de a le pune în practică
  • Autoorganizarea și respectarea termenelor limită

Cunoașterea SEO va fi un avantaj.

Ce oferim noi

сerințe față de aplicant:

  • Zi de lucru completă, luni - vineri, de la 9-00 la 18-00
  • Venit garantat
  • Angajare oficială
  • Vacanță plătită
  • Lucru în unul din cele mai performante birouri IT din Chișinău
  • Participare la team building-uri și evenimente corporative
  • Oportunitate pentru dezvoltarea profesională în domeniul IT
  • Echipă tânără, amiabilă, fără birocrație
  • Ceai, cafea, din contul companiei
  • Oferim reduceri pentru vizitarea sălii de fitness

Aplică acum!

Dacă dorești să devii o parte din echipa noastră și condițiile noastre ți se potrivesc, trimite CV-ul, indicând poziția, la adresa: info@amigo.studio.