ok

Angajăm

Middle Python Developer

responsabilitati principale:

  • executarea sarcinilor în timp și de o calitate înaltă
  • suport și lucru cu site-urile existente
  • redactarea documentației tehnice
  • optimizarea bazelor de date și a interogărilor, întreținerea codului existent

cerințe:

  • cel puțin 2 ani de experiență în dezvoltarea Python și Django
  • experiență cu baze de date
  • gândire analitică
  • abilitatea de a lucra în echipă
  • perspectivă largă în IT, cunoștințe despre tehnologii, produse software
  • studii superioare în IT (va fi un avantaj)

Ce oferim noi

сerințe față de aplicant:

  • Zi de lucru completă, luni - vineri, de la 9-00 la 18-00
  • Venit garantat
  • Angajare oficială
  • Vacanță plătită
  • Lucru în unul din cele mai performante birouri IT din Chișinău
  • Participare la team building-uri și evenimente corporative
  • Oportunitate pentru dezvoltarea profesională în domeniul IT
  • Echipă tânără, amiabilă, fără birocrație
  • Ceai, cafea, din contul companiei
  • Oferim reduceri pentru vizitarea sălii de fitness

Dacă dorești să devii o parte din echipa noastră și condițiile noastre ți se potrivesc, trimite CV-ul, indicând poziția, la adresa: info@amigo.studio.